BAFRA

Bafra Belediyesi'nden 3 müdür Samsun Büyükşehir'de Daire Başkanlığına atandı

 
 9439
Bafra Belediyesi'nden 3 müdürSamsun Büyükşehir'de Daire Başkanlığına atandı - Bafra Belediyesi Eski Özel Kalem Müdürü Cemal Ergün ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü İbrahim Çalışkan ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar  Samsun Büyükşehir Belediyesinde daire başkanlıklarına atandı.
Bafra Haber

Bafra Belediyesi Eski Özel Kalem Müdürü Cemal Ergün ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü İbrahim Çalışkan ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar Samsun Büyükşehir Belediyesinde daire başkanlıklarına atandı.

Yeni Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Özel Kalem Müdürü Cemal Ergün'ü ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar'ı görevden almış, İbrahim Çalışkan ise görevine devam etmekteydi. 

Bafra Belediyesi Eski Özel Kalem Müdürü Cemal Ergün Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü olarak göreve başladı.

Bafra Belediyesi Sosyal Yardım işleri Müdürü İbrahim Çalışkan ise Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı olarak göreve başlayacak.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi'nden 3 müdür Samsun Büyükşehir'de Daire Başkanlığına atandı haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 35
Favicon
Yorumcu-100172

Hey gidi ülkem. yağlayıp ballayanlar yükselişte, bilgi derecesi tecrübesi yüksek olan yerlerde. bu ülke ne zaman gelişecek.

Favicon
Yorumcu-102275

Helal olsun zihni başkan

Favicon
Yorumcu-99191

Ne olcak çocukları bafra belediyesinde kendileri samsun..

Daha Fazla Yorum