BAFRA

Bafra Belediyesi Konservatuvarı Gençlik Korosu İlk Konserini Alaçam' Da Verdi

 
 467
Bafra Belediyesi Konservatuvarı Gençlik Korosuİlk Konserini Alaçam' Da Verdi - Bafra Belediyesi Konservatuvarı Türk Halk Müziği (THM) Gençlik korosu,ilk konserini Alaçam’da Verdi.
Bafra Haber

Bafra Belediyesi Konservatuvarı Türk Halk Müziği (THM) Gençlik korosu,ilk konserini Alaçam’da Verdi.

Alaçam Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Anneler Pakında gerçekleştirilen konserde birbirinden güzel Türk Halk Müziği eserleri Gençlik korusu tarafından seslendirildi.

Yoğun ilginin olduğu etkinlikte gençler solo ve koro halinde söyledikleri şarkılarla Türk Halk müziği ziyafeti sundu.

Seslendirilen parçaların bir kısmına alkışla destek veren müzikseverler, bir yandan da eşlik etmeyi ihmal etmediler. Doyumsuz bir müzik ziyafeti sunan Çocuk ve Gençlik Korosu izleyicilere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Konseri AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Teşkilatı Üyeleri ve çok sayıda halk müziği sever izledi.

Konserin sonunda Belediye Başkanı Hadi Uyar yaptığı konuşmada, “Öncelikle geleceğimizin teminatı gençlerimizin bu harika geceyi bizlere yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Bu geceyi hazırlayan değerli Bafra Belediyesi Konservatuvarı Gençlik Korosunun ekibine çok teşekkür ediyorum. Bizleri bu konserde de yalnız bırakmayan siz değerli Alaçamlı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Konser sonunda protokol üyeleri tarafından koro ekibi tebrik edilerek plaket ve çiçek takdimi yapıldı.

Oktay ZERRİN

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi Konservatuvarı Gençlik Korosu İlk Konserini Alaçam' Da Verdi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0