BAFRA

Bafra Belediyesi GSK'nın Altyapıda Bileği Bükülmüyor

 
 866
Bafra Belediyesi GSK'nınAltyapıda Bileği Bükülmüyor - Samsun Genç Erkekler İl Birinciliği maçlarında Bafra’yı temsileden Bafra Belediyesi GSK, İhya Spor Kulübünü 67-50 mağlup etti.
Bafra Haber

Samsun Genç Erkekler İl Birinciliği maçlarında Bafra’yı temsileden Bafra Belediyesi GSK, İhya Spor Kulübünü 67-50 mağlup etti.

 Şu ana kadar oynadığı 6 maçı da kazanan Bafra Belediyespor, grubundan çıkmayı başararak Samsun’da son 6 takım arasında kalmayı garantiledi.

Bafra’yı basketbol şehri yapmak istediklerini söyleyen Bafra Belediyesi GSK Baş antrenörü Nizamettin Taşçcı, “3 senedir A takım seviyesinde Samsun’u ve Bafra’yı bölgesel liglerde temsil ediyoruz. Hedefimiz altyapıdaki sporcularımızı A Takıma çıkararak onların önünü açmak. Bu sene 4 oyuncumuzu A takıma çıkardık. Hedefimiz Bafralılardan oluşan bir takımla 2. Ligde mücadele edebilmek. Bunun için de Genç takım antrenörümüz Cihangir Aslan ile birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

Nizamettin Taşçcı, “Ayrıca spor yapan gençlerimize her türlü imkânı sağlayan sporun ve sporcunun yanında olan Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin’e, spor kulübü başkanımız Yusuf Danışmaz’a ve Yönetim kurulumuza teşekkür ediyoruz.” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi GSK'nın Altyapıda Bileği Bükülmüyor haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 4
Favicon
Yorumcu-95237

Altyapıdaki başarılar özlenen a takıma başarılarını elbet getirecektir.paranın çok değeri yoktur özellikle altyapılarda, emek harcayanlara karşı yapıcı olmak lazım.

Favicon
Yorumcu-95202

Basketbolda hiçbir oyuncu para için oynamıyor. gençler hayellerini gerçekleştirmek için çalışıyorlar. a takımda bazıları harçlık alıyor. her bırının gelecegi açık.

Favicon
Yorumcu-95234

Yönetimde iş yok parayı alsınlar yeter,para yoksa yeni takım kurarlar

Daha Fazla Yorum