BAFRA

Bafra Belediyesi GSK Baskette Samsun Şampiyonu Oldu

 
 2505
Bafra Belediyesi GSKBaskette Samsun Şampiyonu Oldu - Bafra Belediyesi GSK Basketbol takımı, Türkiye BasketbolFederasyonu (TBF) Büyük Erkekler Ligi Samsun grubunda şampiyon oldu.
Bafra Haber

Bafra Belediyesi GSK Basketbol takımı, Türkiye BasketbolFederasyonu (TBF) Büyük Erkekler Ligi Samsun grubunda şampiyon oldu.

Toplam 12 takımın 2 grup halinde yer aldığı Samsun grubunda, Bafra Belediyesi GSK bütün takımları farklı yenerek grubu lider bitirdi.

Bafra Belediyesi GSK, final maçında diğer grubun lideri İlkadım Belediyesi ile karşı karşıya geldi. Rakibine hiç şans tanımayan Bafra Belediyesi GSK, İlkadım Belediyespor’u 93-55 gibi farklı bir skorla yenerek Samsun şampiyonu oldu.

Bafra Belediyesi GSK, Basketbol Federasyonu bölgesel liginde Samsun’u temsil edecek. Maçların 17 Mart’ta başlaması bekleniyor.

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda düzenlenen törende, Bafra Belediyesi GSK A Takımı kupa şampiyonluk kupasını alırken, U18 Liginde 3. olan Bafra Belediyesi GSK takımı da madalyalarını aldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi GSK Baskette Samsun Şampiyonu Oldu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 5
Favicon
Yorumcu-96726

Basketbol kolej sporu bafrada basketbol olması tuaf... bafra da daha çok futbol , yaglı güreş, vb ... basketbol, bale, müzik, opera vb etkınlıkler gelıp gecıcıdır.

Favicon
Yorumcu-97006

Bafra basketbolda hem a takım olsun hemde altyapıda olsun çok güzel çalışmalar yapıyor böyle devam ...

Favicon
Yorumcu-96999

Bafra basketbolda bu kararlılık ve devamlılıkla iyi yerlere gelecektir

Daha Fazla Yorum