BAFRA BELEDİYESİ

Bafra Belediyesi Araç Filosu Genişliyor

 
 905
Bafra Belediyesi Araç Filosu Genişliyor - Bafra Belediyesi araç filosu günden güne daha da büyüyor. Başkan Zihni Şahin, araç filosunun % 80 oranında arttığını belirterek vatandaşa en iyisini sunmak için hizmeti ve kaliteyi daha da yükseltmeyi amaçladıklarını söyledi.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediyesi araç filosu günden güne daha da büyüyor. Başkan Zihni Şahin, araç filosunun % 80 oranında arttığını belirterek vatandaşa en iyisini sunmak için hizmeti ve kaliteyi daha da yükseltmeyi amaçladıklarını söyledi.

Başkan Şahin, “Ekonomik şartlara göre ilk fırsatta yeni hizmet araçları ve iş makineleri almayı hedeflediğimizi daha önce de söylemiştim. Dönemimiz içerisinde belediyemize kattığımız araçlarla araç filomuzu % 80 oranında artırdık. Halkımıza en iyisini sunmak için hizmeti ve kaliteyi daha da yükseltmeyi amaçlıyoruz. İlçemiz çok geniş alana sahip ve hizmette sınır yok. Bizler ilçemize daha iyi hizmetleri kazandırmak için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Araç filomuz günden güne büyüyor. Şimdi ise temizlik işlerimiz için 1 çöp toplama kamyonu daha envanterimize girdi. Baframıza hayırlı olsun” dedi.
Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi Araç Filosu Genişliyor haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 7
Favicon
Yorumcu-96496

Borc yaparak ararc almak okadar önemlı degıl mühım olan o aracların nerede ve ne ıcın kullanılacagıdır..... pekı bafra beledıyesı aldıgı o aracların gececegı yollardakı ccukurlar hakkında ne yapmayı düsünüyor???

Favicon
Yorumcu-96414

Ülkenin en borçlu belediyesinden biri bafra. nolacak alınsın vatandaşa su faturasından iyi bir ek yaparak kapatırlar

Favicon
Yorumcu-95817

Bazi bsfralilar hizmet edimesinden ne kadar rahatsiz . ben burada memurum. bu kadar calisan baskan gormedim.

Daha Fazla Yorum