BAFRA

Bafra Anadolu Lisesinde Opera Ve Bale Tanıtımı

 
 1134
Bafra Anadolu Lisesinde Opera Ve Bale Tanıtımı - Samsun Opera ve Bale Müdürlüğü Sanatçıları, “Müzik ve Sesler”Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Bafra Anadolu Lisesinde Opera ve Baletanıtımı amacı ile bir etkinlik düzenledi.
Bafra Haber

Samsun Opera ve Bale Müdürlüğü Sanatçıları, “Müzik ve Sesler”Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Bafra Anadolu Lisesinde Opera ve Baletanıtımı amacı ile bir etkinlik düzenledi.

Okul Konferans Salonunda yapılan sunumu öğrenciler büyük bir ilgiyle izlediler. Opera ile ilgili soruları cevaplayan sanatçılar, öğrencilere farklı ses sanatlarıyla ilgili sunum yaptılar. Büyük beğeni toplayan sunumu, öğrenciler uzun süre alkışladılar. Bafra Anadolu Lisesi Müdürü Yıldıray Baş, “Etkinliği gerçekleştirmesinde emeği geçenlere ve Opera Sanatçılarına teşekkür ederiz.” dedi.

Oktay ZERRİN

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Anadolu Lisesinde Opera Ve Bale Tanıtımı haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 13
Favicon
Yorumcu-95805

Kesinlikle bu olumsuz yorumlar ve eleştiriler, anadolu lisesi' ni çekemeyenlerin uyduruk yorumlarıdır, kaldı ki bale ve opera sanatçıları da devlet kuruluşu olup maaşlı snatçılardır..bu işi din ile imanile bağdaştırmak çok abes-i iştigaldir, yazık.bu çağda bu yoz kafalara ve yazık çağdaşız diye geçinen eğitimcilere ki bu yorumlar okul rekabetinden başka bir şey değildir..

Cevap
Yorumcu-99933

Öğrenci başarısını(sınav haftasının) çağdaşlıkla bağdaştırıp, çağdaşlığı bale opera yapmakla özdeşleştirip sonra okulun ana gayesi öğretimi sınavları çağdaşlıktan daha geri görmek gerçekten de abes-i işgal.

Favicon
Yorumcu-98548

En zor oruç insan hakkı yemeden tutulandır.

Favicon
Yorumcu-99887

Böyle haberleri , böyle okulları ve böyle eğitimcileri gördükçe geleceğe dair umutlarım çiçekleniyor . bafra iyi ki sizler gibi bir okula sahip . öğretmenlerinin ellerinden , öğrencilerinin gözlerinden öpüyorum .

Daha Fazla Yorum