BAFRA EĞİTİM

Bafra Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Yapıldı

   |   
 1877
Bafra Anadolu Lisesi OkulAile Birliği Yönetim Kurulu Yapıldı - Bafra Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Yönetim Kuruluna Neşe Taş, Barbaros Turna, Fatma Pekiyi, Aylin Küçükdursun ve Keriman Yılmaz seçildi.
Bafra Haber

Bafra Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Yönetim Kuruluna Neşe Taş, Barbaros Turna, Fatma Pekiyi, Aylin Küçükdursun ve Keriman Yılmaz seçildi.

Okul öğretmen ve yöneticilerinin katıldığı toplantıda, Divan Başkanlığını Osman Zeki Öğreten, Yazman olarak İbrahim Aydoğdu görev yaptı. Tahmini Bütçe kabul edildi. Faaliyet Raporu oy birliği ile kabul edildi.
Toplantıda Okul Müdürü Yıldıray Baş, “BAL bir öğrencinin okuyabileceği, bir öğretmenin çalışabileceği, bir yöneticinin çalışmaktan mutluluk duyabileceği otuz yıllık bir birikimdir. Başarabilmemize engel olabilecek fiziksel ve eğitsel bir engel yoktur. Tüm paydaşlarımızla işbirliği içerisinde eğitim öğretim çalışmalarımız devam etmektedir. Öğrencilerimizle, öğretmenimizle ve velilerimizle gurur duyuyoruz. Başarılı olmak için tüm önlemlerimizi aldık, yolumuza devam ediyoruz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.”dedi.
Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Taş ise “Bafra Anadolu Lisesi Velisi olmaktan çok memnunum. Bir okul ancak bu kadar güzel olur. Çocuklarımıza derslerinde ve kurslarında her türlü fedakârlığı yaparak çalışan öğretmenlerimize, okul yönetimine ve çalışanlara katıldığınız için siz anne ve babalara teşekkür ederim.” dedi.
Oktay ZERRİN- Bafra

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Yapıldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 0