BAFRA

Bafra, Alaçam Ve Yakakent 2 Saat Karanlığa Gömülecek 

 
 3211
Bafra, Alaçam Ve Yakakent2 Saat Karanlığa Gömülecek  - YEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, 30 Kasım Perşembe günü gece saat 01 ile 03 arasında Bafra, Alaçam, Yakekent ilçeleri ve 19 Mayıs’ın bir mahallesinde elektrik kesintisi yapılacak. 
Bafra Haber

YEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, 30 Kasım Perşembe günü gece saat 01 ile 03 arasında Bafra, Alaçam, Yakekent ilçeleri ve 19 Mayıs’ın bir mahallesinde elektrik kesintisi yapılacak. 

Yedaş’tan yapılan açıklamaya göre; Bafra, Alaçam Yakakent ilçelerine elektrik enerjisi sağlayan trafo merkezinde 30 Kasım 2017 tarihinde çalışma yapılacak. Söz konusu bakım çalışması sırasında trafo merkezi devre dışı olacak. Çalışmadan dolayı 30 Kasım Perşembe 01-03 saatleri arasında Bafra, Alaçam Yakakent ilçelerinin tamamında ve 19 Mayıs ilçesinin Ormancık Mahallesi Kuşçular Mevkisinde elektrik kesintisi yapılacak.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra, Alaçam Ve Yakakent 2 Saat Karanlığa Gömülecek  haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 5
Favicon
Yorumcu-94261

Valla yalan degil bende korkmaya başladım bu durumdan

Favicon
Yorumcu-94256

Yorumcu-94252 seni tebrik ediyorum bak biz hiç bu açıdan bakamamıştık :)

Favicon
Yorumcu-94252

Şlm yadasıu acıklaması dikkatmı cekti insanın içine kurt dusuyor bafra yakeket deyıpte tuum turkıyenın elektrıgı birden gıtmesın bırde kesıntı gunduzmu gecemı gece işe işin içinde bir iş var yollardam mafyababasımı gecıyor acaba

Daha Fazla Yorum