BAFRA

Bafra Ak Parti'de Temayül Yoklaması. Kimlerin Adı Öne Çıktı? 

 
 5083
Bafra Ak Parti'de TemayülYoklaması. Kimlerin Adı Öne Çıktı?  - Bu akşam Bafra AK Parti'de gerçekleşen temayül yoklamasında AK parti birimleri 3'er kişinin ismini verdi. Bu isimler arasında Ramazan Çotur, Ömer Çapoğlu ve Asım Kurtoğlu'nun yer aldığı öğrenildi. 
Bafra Haber

Bu akşam Bafra AK Parti'de gerçekleşen temayül yoklamasında AK parti birimleri 3'er kişinin ismini verdi. Bu isimler arasında Ramazan Çotur, Ömer Çapoğlu ve Asım Kurtoğlu'nun yer aldığı öğrenildi. 

Kulislerde Orhan Kırcalı'ya yakın Asım Kurtoğlu'nun ilçe başkanı adayı gösterileceği konuşulmakta.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Ak Parti'de Temayül Yoklaması. Kimlerin Adı Öne Çıktı?  haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 39
Yorum Cevaplama Modülümüz AKTİF EDİLMİŞTİR
Favicon
Yorumcu-95263

Vay be öküz öldü ortaklık bozuldu.düne kadar tuncay tuncay diyenler yaşasınyeni kral demeye başladılar.siyaset bu kadar mı vefasız bu kadar mı nankör.en tuhafı da başkanım başkanım diyenlerin başkan olmak için tuncayın altını oyması

Favicon
Yorumcu-96259

Gelelim akpli vekilin yakınlarına akrabalarına beraber boy boy fotograflar yayınladıkları sosyal medya artistlerine şu feto davasıyla ilgili bir haberler cıkmıştı yerel basında sahi ne oldu onlara bende dökümleri var ama basına ne olmuş bakıyorum yok hiç bir yerde kim kaldırttı onları sus payı olarak ne kadar aldınız

Favicon
Yorumcu-96259

Nedende akpli vekilin yandaşları vekil olduktan sonra bir yerlere geldiler onun bi yalakası var vekil gelince paspas olur ayaklarına onu neden paylaşmıyosunuz onca ınsan iş için sıra beklerken o nasıl sosyal hizmetlerde işe başladı size tavsiyem vekilin yanında üç beş tur atın hemen bir kurumda işiniz hazır.

Cevap
Yorumcu-96321

Ulan ulan hırt madem o kadar adaletlisin aynı kuruma bafrada o kadar iş bekleyen varken bursadan adam getirip işe koydu tuncay, o kadar adeletlisin yönetimindeki kadını aynı kuruma koydu tuncay,o kadar adaletlisin aynı kuruma kadın kollarından iki bayanı koydu tuncay bunları söylemiyorsun bırakın bu işleri biz sizin ne halt olduğunuzu çok iyi biliyoruz menfaatçi yalaka tayfası.

Daha Fazla Yorum