BAFRA

Bafra AGDde de “yaz Bizimle Bir Başka Güzeldir” Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

 
 1408
Bafra AGDde de “yaz Bizimle BirBaşka Güzeldir” Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor - Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) tüm Türkiye’de olduğu gibiBafra’da da okulların kapanması ile birlikte “Yaz Bizimle Bir Başka Güzeldir”sloganıyla başlattığı yaz etkinliği tüm hızıyla devam ediyor.
Bafra Haber

Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) tüm Türkiye’de olduğu gibiBafra’da da okulların kapanması ile birlikte “Yaz Bizimle Bir Başka Güzeldir”sloganıyla başlattığı yaz etkinliği tüm hızıyla devam ediyor.

Bafra Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen “Yaz Kur’an Kursu’nda öncelikle ahlaki ve manevi eğitimler verilerek yüzme, gezi, piknik, halı saha maçları, sosyal ve kültürel faaliyetlere de yer veriliyor.

Anadolu Gençlik Derneği YAZ-ET faaliyetlerinde ki öğretmenlerimizden Muhammed Tahsin Taşgın ve Ömer Faruk Ak, “Öğrencilerimiz bu etkinliklerde hem maddi hem de manevi olarak bir gelişimde bulunmaktadır. Yaz tatilini eğlenerek ve öğrenerek geçirmektedirler. Etkinlik olarak her hafta yüzme, halı saha, piknik, Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma, ezan okuma gibi faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Siyer, Peygamberler tarihi ve temel dini bilgilerle ilgili sınav ve yarışmalar düzenliyoruz. Hocalarımız tarafından her gün 1 saat boyunca sohbet yapılmaktadır. Sohbetlerimiz Ahlak, Siyer, İbadet, Hadis ve İman konularından oluşmaktadır. 6 haftalık kurs süremizin şuan da tam ortasındayız ve öğrencilerimiz de ilk zamanlara göre çok büyük bir gelişim gördük. Ve bu şekilde devam etmeyi Allah’tan niyaz ediyoruz.” şeklinde konuştular.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra AGDde de “yaz Bizimle Bir Başka Güzeldir” Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-102616
14 Temmuz 2018
16:48
  • Yorumcu-102616
  • 14 Temmuz 2018
  • 16:48

Gençlerin güzel ahlakla yetişmeleri için yaptığınız bu çalışmaları tebrik ediyorum. 15 temmuzda tankların önüne ilk önce yatan bu değerlerle yetişen gençlerdir.