BAFRA

Bafra AGD’den Peygamberimizin Hayatı Konulu Yarışma

 
 834
Bafra AGD’den PeygamberimizinHayatı Konulu Yarışma - Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen Türkiye geneli Siyer-i Nebi yarışması Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla tüm Türkiye ile birlikte Bafra’da 6 farklı sınav merkezinde 892 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Bafra Haber

Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen Türkiye geneli Siyer-i Nebi yarışması Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla tüm Türkiye ile birlikte Bafra’da 6 farklı sınav merkezinde 892 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Siyer-i Nebi sınavı ile ilgili açıklamada bulunan ortaokullar başkanı Muharrem Vatandaş, “Efendimizin örnek hayatını ortaokul öğrencilerimize daha iyi aktarabilmek amacıyla ilçemiz tüm Ortaokul öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz yarışmamıza bugün öğrencilerimizin yoğun katılımından dolayı gençlerimizi tebrik ediyorum. 2 ay öncesinden başladığımız bu güzel çalışmaya katkı sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Katipoğlu başta olmak üzere, okullarımızın kıymetli müdürlerine ve okullarımızdaki koordinatör öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yarışma hakkında bilgi veren Muharrem Vatandaş, “Bu güzel yarışma boyunca öğrencilerimizin peygamber efendimizin hayatı ve örnek ahlakını öğrenerek hayatlarına tatbik etmelerini amaçladık. Öğrencilerimizin Mustafa Soykök Bey’in “En Sevgili” adlı kitabını okuyarak girdikleri yarışmanın sınavını bugün gerçekleştirdik. Katılım sağlayan tüm gençlerimizi tebrik ediyor. Efendimizin örnek hayatını, hayatlarına tatbik etmelerini niyaz ediyoruz. Tüm Gençlerimizi Anadolu Gençlik Derneğimize bir çay içmeye ve etkinliklerimize bekliyoruz.” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra AGD’den Peygamberimizin Hayatı Konulu Yarışma içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-119956
21 Nisan 2019
13:20
  • Yorumcu-119956
  • 21 Nisan 2019
  • 13:20

Merak ediyorum agd hangi siyasi kurulusun partinin alt yapisini olusturuyo. meb buna destek veriyo. sadet partisi mi yoksa. delikanli gibi aciklayacak var mi acep.