BAFRA

Bafra ADD Başkanı Fazilet Canıgür Güven Tazeledi

 
 1631
Bafra ADD Başkanı Fazilet Canıgür Güven Tazeledi - Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bafra Şubesi olağan GenelKurulunda mevcut Başkan Fazilet Canıgür güven tazeledi.
Bafra Haber

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bafra Şubesi olağan GenelKurulunda mevcut Başkan Fazilet Canıgür güven tazeledi.

Ünlü Kültür Merkezinde gerçekleşen olağan genel kurula, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Karadeniz Bölge Sorumlusu Birol Yelekin de katıldı.

Divan Başkanlığını eski Kolay Beldesi Belediye Başkanı Hüseyin Şahin’in yaptığı kongrede, Fazilet Canıgür başkan seçilirken, yönetiminde Mümin Akyüz, Kemal Ünlü, Semra İçlidışlı, Fatma Dursun Ve Mehmet Melih Tuncer yer aldı.

Katılımcılara teşekkür eden Başkan Fazilet Canıgür, “Değerli Atatürkçüler, günümüzde toplumların demokrasi içindeki akılcı ve adil yönetim ihtiyacı her zamankinden fazladır. Özelliklede Türkiye toplumunun içinde bulunduğu buhran ve keder, ülkesinin vatanının istikbali mevzubahis olduğunda elini taşın altına koymaktan imtina etmeyen biz Atatürkçülere bir çıkar yol bulmayı zorunlu kılıyor ve biz atamızın bize bıraktığı tarihsel miras sayesinde biliyoruz ki bu çıkış yolu özgürlük ve eşitlikten geçer.” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra ADD Başkanı Fazilet Canıgür Güven Tazeledi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 2
Favicon
Yorumcu-97116

Bağımlısı olduğumuz cumhuriyet ve atatürk ilkelerine bir siyasi partiden daha çok sahiplenen, mücadele edebilen bafra şubesi yönetim kurulunu kutlar, başarılar dilerim. yalnız değilsiniz.

Favicon
Yorumcu-95751

Ben bu derneğin bafra da var olduğunu bile simdi öğrendim. çünkü bafranin en eski ve araturkcu okulu merkez ilkokulu kapatilirken saygideger dernek uyeleri nerdeydi acaba merak ettim.