BAFRA

Bafra Açı Okulları Tedx Etkinliğinde Final Heyecanı

 
 658
Bafra Açı OkullarıTedx Etkinliğinde Final Heyecanı - Bafra Açı Okullarında düzenlenen İngilizce TEDx etkinliğinin finalinde birinciliği Muhammet Tahsin Taşgın kazandı. 
Bafra Haber

Bafra Açı Okullarında düzenlenen İngilizce TEDx etkinliğinin finalinde birinciliği Muhammet Tahsin Taşgın kazandı. 

Bafra Açı Okullarından yapılan açıklamada, “Bugünün heyecanı yaşanmaya değerdi. TEDx programında heyecan zirve yaptı. Yarışma finalinde birinciliği kazanan öğrencimiz Muhammed Tahsin Taşgın’a çeyrek altınını okulumuz Müdürü Ömer Yayla taktı. Yarışmada mücadele eden Nadir Arda Oral, Duhan Alataş, Enes Berkay Yılmaz, Ecenur Kara, Ömer Faruk Ak Ve Muhammed Tahsin Taşgın öğrencilerimizi tebrik ederiz.” denildi.

TEDx Nedir?

TEDx, “payIaşmaya değer fikirler”in dile getirildiği yerel bir programdır. TED, “Paylaşmaya Değer Fikirler” anIayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i yaratmıştır. 

TEDx ismindeki “x” bağımsız organize edilen TED etkinlikleri anlamına gelmektedir. Okulumuzda ortaokul ve lise öğrencilerimizin katılımıyla TEDx programımızı İngilizce olarak gerçekleştirdik. 

TEDx etkinlikleri sadece yeni fikirlerin anlatıldığı, ilham ve bilginin özgür kılındığı ortamlar değil, ilham veren videoların paylaşılması ile de ünlüdür.

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Açı Okulları Tedx Etkinliğinde Final Heyecanı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0