BAFRA

Bafra Açı Okulları Kutlu Doğum Haftasını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı 

 
 1060
Bafra Açı Okulları Kutlu DoğumHaftasını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı  - Bafra Açı Okullarında, “Kutlu Doğum Haftası” kutlamaları kapsamında etkinlik düzenlendi. 
Bafra Haber

Bafra Açı Okullarında, “Kutlu Doğum Haftası” kutlamaları kapsamında etkinlik düzenlendi. 

Etkinliğe, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Başsavcı Turgut Türkmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ve veliler katıldı. 

Bafra Açı Okulları konferans salonunda gerçekleşti. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri tarafından hazırlanan tiyatrodan koroya, şiir dinletisinden Kuran ziyafetine kadar birçok etkinlik izleyenlere başarı ile sunuldu. Ayrıca yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi. 

Bafra Açı Okullarından yapılan açıklamada, “Bafra Açı Okulları olarak eğitim öğretimin yanında sosyal ve sportif faaliyetlerin önemi yadsınamaz. Öğrencelerimizin kendilerini geliştirmeleri için her türlü imkanlar öğrencilerimize sunulmaktadır. Özgüveni yüksek, kendine güvenen, kendini ifade edebilen öğrenciler kazandırmak okulumuzun birincil hedeflerindendir. Bafra Açı Okulları olarak etkinliğimize ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz.” denildi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Açı Okulları Kutlu Doğum Haftasını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı  haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-94354

Nisan ayında değilmiydi bu program

Favicon
Yorumcu-94350

Hayırlı,uğurlu olsun inşaallah...

Favicon
Yorumcu-94338

Acaba okul özel olunca neden diğer okulların yöneticileri davet edilmez böyle bir programa ?