BAFRA

Aydoğan Yılmaz’dan Bafra Chp’ye Cevap: Açıklama Bizleri Üzdü

 
 674
Aydoğan Yılmaz’dan Bafra Chp’yeCevap: Açıklama Bizleri Üzdü - İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, CHP Bafra ilçe Başkanı Vahit Perçin’in, “İYİ Parti adayının ittifak adayı gibi lanse edildiği” iddialarına cevap verdi.
Bafra Haber

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, CHP Bafra ilçe Başkanı Vahit Perçin’in, “İYİ Parti adayının ittifak adayı gibi lanse edildiği” iddialarına cevap verdi.

CHP Bafra ilçe Başkanı Vahit Perçin, kamuoyunda İYİ Parti adayının ittifak adayı gibi lanse edildiğini iddia ederek, yazılı basın açıklaması yapmış ve bu davranışın etik olmadığını söylemişti.

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz basın açıklamasında şunları söyledi: 

CHP İlçe Başkanının basında çıkan açıklamaları gerçeği yansıtmamaktadır. CHP İlçe Başkanının bu düşünceye neye dayanarak sahip olduğunu anlamış değiliz. 

İYİ Parti Bafra Teşkilatı olarak Belediye Başkan Adayımızı tanıtırken İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin olarak tanıtıyoruz. 

Gittiğimiz Sivil Toplum Örgütlerinde, Esnaf ziyaretlerinde ve köylerde bazı öz eleştirilerle karşılaşıyoruz. Teşkilatlara ve adaylara veya sürecin neden böyle olduğuyla ilgili eleştiri yapmıyoruz. 

İttifakın Bafra’da neden olmadığıyla ilgili olarak kimseyi suçlamıyoruz. Genel merkezlerin böyle takdir ettiğini söylüyoruz. İYİ Parti olarak hiçbir yerde etik olmayan bir davranışta bulunmadık. Bu hoş olmayan isnattın Türkiye‘nin birçok yerinde ittifak yaptığımız bir partinin ilçe başkanından açıklama gelmesi bizleri üzmüştür. İYİ Parti iyilik, hoşgörü, samimiyet gibi değerleri taşıyan bir partidir. Toplumun her katmanlarını bu değerlerle kucaklamaya devam edeceğiz.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra Bafra İYİ Parti Belediye Başkan adayımız Rızvan Aksoy ve Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız Hayati Tekin ile Bafra ve Samsun’da inşallah Belediyelerde de iyilik hareketini başlatacağız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Aydoğan Yılmaz’dan Bafra Chp’ye Cevap: Açıklama Bizleri Üzdü içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 10
User defaultYorumcu-117998
15 Mart 2019
17:55
 • Yorumcu-117998
 • 15 Mart 2019
 • 17:55

Rızvan aksoy keşke chp'nin adayı olsaydı. aday olmadığı bir tek orası kaldı zaten.

User defaultYorumcu-118170
14 Mart 2019
17:55
 • Yorumcu-118170
 • 14 Mart 2019
 • 17:55

Bafra iyi parti yönetiminin chp + iyi parti ortaklığını bozduğu konuşuluyor, doğru mu bu? bilen varsa yazsın da öğrenmiş olalım. milletin uydurmasıda olabilir, doğruda olabilir.

User defaultYorumcu-118143
14 Mart 2019
13:56
 • Yorumcu-118143
 • 14 Mart 2019
 • 13:56

Birbirinizi yiyeceğinize oturup konuşamadınız nı? bafralının seveceği bir ortak aday çıkaramadınız. daha bunu beceremediniz, bunun hesabını vatandaş sandıkta soracaktır. sonra çıkıp nerede yanlış yaptık demeyin, bunun sorumluları istifa etmelidir. ilçe başkanları için söylüyorum. işte akp bunu başarıyor, mutabakatı bir şekilde sağlıyor, akp'ye meyil etmesem de bu konuda helal olsun, tebrik ediyorum. boşuna sevmiyor vatandaş akp'yi. parti içinde curcuna yok, karışıklık yok. chp'den eski belediye başkanını aday göstermeyince bak neler oluyor, adam kazan kaldırıyor. ona uyan chp il ya da ilçe örgütü de komple istifa ediyor. bu böyle olmaz arkadaşım, vatandaş bunu görüyor ve sevmiyor.

Daha Fazla Yorum