BAFRA

Av. İbrahim Semiz’den Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

 
 937
Av. İbrahim Semiz’denRamazan Bayramı Kutlama Mesajı - Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, RamazanBayramı vesilesi ile kutlama mesajı yayımladı.
Bafra Haber

Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, RamazanBayramı vesilesi ile kutlama mesajı yayımladı.

Av. İbrahim Semiz Kutlama Mesajında şunları söyledi:

“Bir aylık rahmet ve bereket dolu mübarek Ramazan ayından sonra bizleri bayramına kavuşturan Rabbimize hamdolsun. Bayramlar; birlikteliğin, paylaşmanın, güzel hasletlerin ve geleneklerin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı, millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi, barış, kardeşlik, dostluk ve muhabbet gibi değerlerin pekiştirildiği bu önemli günlerimizin manevi dünyamız ve kültürümüzdeki yeri çok büyüktür.

Türkiye’mizin birliği ve dirliği adına, vatanı ve milleti için şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Milletçe hep birlikte nice bayramlara erişmek dileğiyle Ramazan Bayramının memleketimize, ülkemize ve bütün İslam âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum.

Seçimlere çok az bir zamanın kaldığı bu günlerde umuyorum ki ülkemizin geleceği ve demokrasimiz adına güzel bir seçim olur ve halkımızın yoğun desteğiyle partimiz ve ülkemiz adına çifte bayram yaşarız.

Bayramın 1. günü Saat 14.30'da AK Parti binasında bayramlaşma gerçekleştirilecektir.

  • BafraHaber Yorum
  • Av. İbrahim Semiz’den Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0