BAFRA

Atatürk Ortaokulunun Su Kâşifleri Uluslararası “haftanın Okulu” Seçildi

 
 1428
Atatürk Ortaokulunun Su KâşifleriUluslararası “haftanın Okulu” Seçildi - Bafra’ nın kökü ve güzide okullarından Atatürk Ortaokulu Su KâşifiEkibi, yaptıkları başarılı çalışmalar sonucu, 11 ülke arasından Uluslararası “HaftanınOkulu” seçildi.
Bafra Haber

Bafra’ nın kökü ve güzide okullarından Atatürk Ortaokulu Su KâşifiEkibi, yaptıkları başarılı çalışmalar sonucu, 11 ülke arasından Uluslararası “HaftanınOkulu” seçildi.

Bafra Atatürk Ortaokulu Su Kaşifi ekibi yaptıkları başarılı çalışmalar sonucu Fransa, İrlanda, İsviçre, Türkiye, Malta, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, Birleşik Krallık, Güney Afrika ve Bermuda ülkeleri arasında haftanın okulu seçildi.

Su Kâşifleri Program Koordinatörü Şadan Ertekin Mis konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Mikado sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı olarak, Türkiye' de yürütücülüğünü üstlendiğimiz, toplamda 11 ülkede uygulanan Uluslararası Su Kâşifi Programı, 8-14 Yaş Gurubu öğrencilerin bir Su Kâşifi Ekibinde yer alarak yaptıkları aktivitelerle, birbirleriyle yarışmalarını, kendilerinde ve çevrelerinde su bilincinin artmasını sağlayacaktır.

Samsun Bafra Atatürk Ortaokulu, Su Kaşifi Ekibi, öğretmenleri Mehtap Yılmaz liderliğinde harika çalışmalar gerçekleştirerek okullarında ve yerellerinde su farkındalığı geliştirdiler.

Yaptıkları bu güzel etkiyle, Bafra Atatürk Ortaokulu, programa 11 ülkeden katılan yüzlerce okul arasında, Mayıs ayının 2. haftasında yapılan seçimde “Uluslararası Haftanın Okulu” seçildi.

Oktay ZERRİN

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Atatürk Ortaokulunun Su Kâşifleri Uluslararası “haftanın Okulu” Seçildi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 6
Favicon
Yorumcu-101584

Merhaba bende bu öğrenciler arasındayım bafra atatürk ortaokulu 6e sınıfındanım böyle bir etkinlikte olmak beni çok mutlu etti öğretmenimize çok teşekkür ederiz

Favicon
Yorumcu-101583

Merhaba bende bu öğrenciler arasındayım bafra atatürk ortaokulu 6e sınıfındanım böyle bir etkinlikte olmak beni çok mutlu etti öğretmenimize çok teşekkür ederiz

Favicon
Yorumcu-101255

Tebrikler gencler ve kıymetli ogretmenlerı

Daha Fazla Yorum