BAFRA

Atatürk Ortaokulunda, Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Yeniden Tasarlanan Destek Eğitim Odasının Açılışı Gerçekleştirildi

 
 252
Atatürk Ortaokulunda, Milli Eğitim Bakanlığı TarafındanYeniden Tasarlanan Destek Eğitim Odasının Açılışı Gerçekleştirildi - Özel eğitim öğrencilerine yönelik eğitim hizmetlerinin kalitesini artırmak için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeniden tasarlanan Atatürk Ortaokulu destek eğitim odasının açılışı gerçekleştirildi. 
Bafra Haber

Özel eğitim öğrencilerine yönelik eğitim hizmetlerinin kalitesini artırmak için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeniden tasarlanan Atatürk Ortaokulu destek eğitim odasının açılışı gerçekleştirildi. 

Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu yapmış olduğu konuşmada “Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında özel eğitimin iyileştirilmesi ve güçlendirilmesi için illerde yeni tasarlanan Destek Eğitim Odaları oluşturduğunu bu bağlamda ilimizde yaptırılan 2 Destek Eğitim Odasından birinin ilçemize yaptırıldığını ifade etti. #bafra2# Kaymakamı Cevdet Ertürkmen ise, “Özel eğitim gereksinimine ihtiyacı olan öğrenciler için şartların iyileştirme çalışmaları kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeniden tasarlanan Destek Eğitim Odasının öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor, Destek Eğitim Odasının ilçemizde yapılmasını sağlayanlara teşekkür ediyorum. “dedi. 

Konuşmalardan sonra Kaymakam Cevdet Ertürkmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ve diğer katılımcılar ile destek eğitim odasının açılışı gerçekleştirildi. Açılış sonrası Kaymakam Ertürkmen Destek Eğitim Odasında eğitim alan öğrenciler ve öğretmenlerden yapılan etkinlikler hakkında bilgi aldı. 

Programa Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yüksel Aydın, Zekeriya Akbağ, Öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

  


  • BafraHaber Yorum
  • Atatürk Ortaokulunda, Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Yeniden Tasarlanan Destek Eğitim Odasının Açılışı Gerçekleştirildi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0