ALAÇAM

Anaokulunda Survivor

 
 1634
Anaokulunda Survivor
 - Samsun Alaçam Anaokulu müdürlüğü tarafından 2018-2019 yılı kapanış programı etkinlikleri çerçevesinde okul bünyesinde öğrenciler ve velilerin katılımı ile "Survivor" yarışması düzenledi.
IHA

Samsun Alaçam Anaokulu müdürlüğü tarafından 2018-2019 yılı kapanış programı etkinlikleri çerçevesinde okul bünyesinde öğrenciler ve velilerin katılımı ile "Survivor" yarışması düzenledi.

Alaçam Anaokulu öğrencileri ve velilerinin ünlü "Survivor" yarışmasındaki benzer parkurlar Alaçam Şehir Stadyumunda çim alana kuruldu. Kurulan parkurlarda öğrenciler hem yarıştı hem çok eğlendiler. Tüm yaş gruplarına uygun olan bu aktivite özel animatör eğitmenlerin gözetiminde gerçekleştirildi.
#alacam0# Anaokulu Müdürü Nagihan Çağlak Bay, "Okulların kapanmasına az bir süre kalmasına yakın yaptığımız bu aktiviteler öğrencilerimizin hem moral açısından hem de eğlence tarzında yarışma yaparak aileleri tarafından yarıştırılarak eğlendiler. Anaokulu olarak bizler her zaman öğrencilerin yanında olarak onlara elimizden gelen bütün imkanlar sağlamak ve onlara iyi bir gelecek için çalışıyoruz" dedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Anaokulunda Survivor içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0