BAFRA

Altınkaya Anadolu Lisesinden Getir Bir Oyuncak Güldür Bir Yumurcak Etkinliği

 
 543
Altınkaya Anadolu Lisesinden Getir BirOyuncak Güldür Bir Yumurcak Etkinliği - Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencileri, Ortadurak Şehit Muhammet Önder İlkokulu ile işbirliği halinde okullarında ‘’GETİR BİR OYUNCAK GÜLDÜR BİR YUMURCAK-3’’ adlı proje kapsamında Kırtasiye, Temizlik ve Oyuncak yardım kampanyası düzenlediler.
Bafra Haber

Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencileri, Ortadurak Şehit Muhammet Önder İlkokulu ile işbirliği halinde okullarında ‘’GETİR BİR OYUNCAK GÜLDÜR BİR YUMURCAK-3’’ adlı proje kapsamında Kırtasiye, Temizlik ve Oyuncak yardım kampanyası düzenlediler.

Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencileri, hazırladıkları hediyeleri 15/03/2019 tarihinde Ortadurak Şehit Muhammet Önder İlkokulu Anasınıfına yaptıkları ziyaret ile minik kardeşlerine teslim ettiler.

Altınkaya Anadolu Lisesi Okul Müdürü Dursun Özcan;  yaptıkları ziyaret sonrası; proje ile oyun dönemi çocuklarının hedef alındığını, öğrencilerimiz de okul öncesi öğrencilere karşı duyarlılığın geliştirilmesi, farkındalık ve toplumsal duyarlılık kazandırılması amacıyla yola çıkıldığını, ifade etti.

Ortadurak Şehit Muhammet Önder İlkokulu Müdürü Kamil Seven ise yapılan ziyaretten çok memnun kaldıklarını ifade ederek öğrencilere göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. 

Güzel anların yaşandığı ziyarette, öğrenci temsilcileri tarafından minik kardeşlerine hediyeleri verildi. Proje komisyonunda gönüllü olarak görev alan öğrenciler, minik kardeşleri ile eğlenceli vakitler geçirdiler. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimlerinin ardından, verilen ikramlarla sona erdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Altınkaya Anadolu Lisesinden Getir Bir Oyuncak Güldür Bir Yumurcak Etkinliği içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0