BAFRA

Altınkaya Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Tekerlekli Sandalye Yardımı

 
 1287
Altınkaya Anadolu LisesiÖğrencilerinden Tekerlekli Sandalye Yardımı - Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencileri 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında harçlıklarından biriktirerek aldıkları tekerlekli sandalyeleri gerçekleştirdikleri ziyaret ile sahiplerine teslim ettiler. 
Bafra Haber

Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencileri 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında harçlıklarından biriktirerek aldıkları tekerlekli sandalyeleri gerçekleştirdikleri ziyaret ile sahiplerine teslim ettiler. 

Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencileri Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesi ile işbirliği halinde okullarında ‘’Birlikte Engelleri Aşalım’’ adlı proje kapsamında tekerlekli sandalye yardım kampanyasının 7.ni düzenlediler.

Okul Müdürü Dursun Özcan ziyarette yaptığı konuşmasında, “Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesi başkanı Recep Köksal ve Yönetim Kurulu üyelerine, öğrencilere göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencilerinin istediğinde neler başarabileceklerini tekrar gösterdiğini ifade eden Özcan bu yıl okulumuzda 7.si gerçekleştirilerek geleneksel hale dönüştürülmesi planlanan bu projeye sonraki eğitim yıllarında da devam edileceğini ifade etti.

Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesi başkanı Recep Köksal’ da yaptığı konuşmada, “Okul idaresine, öğretmenlerine ve özellikle öğrencilerine teşekkür ederek, ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade ederek, Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencilerinin hep yanlarında olduklarını bildiklerini söyledi. Ayrıca gerçekleştirilen Engelliler yürüyüşünde Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencilerinin Bayrağımızı önde taşıdıklarını ifade ederek teşekkür etti. ”dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimlerinin ardından sona erdi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Altınkaya Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Tekerlekli Sandalye Yardımı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-120671
31 Mayıs 2019
17:35
  • Yorumcu-120671
  • 31 Mayıs 2019
  • 17:35

Bu ne la her yerde altınkaya anadolu :-)