BAFRA

Alparslan Türkeş Parkı Kafeteryası Bayrama 5 Gün Kala Kapatıldı

 
 4251
Alparslan Türkeş Parkı KafeteryasıBayrama 5 Gün Kala Kapatıldı - Alparslan Türkeş Parkı Ramazan Ayının bitmesine 5 gün kala
kapatıldı… Sebep: Ramazan
Bafra Haber

Alparslan Türkeş Parkı Ramazan Ayının bitmesine 5 gün kala kapatıldı… Sebep: Ramazan

Bafra Belediyesi tarafından işletilen Alparslan Türkeş Parkının kafeterya bölümü Ramazan Ayının bitmesine 5 gün kala talimatla kapatıldı.

Bafra Belediyesi, kafeterya bölümünü açıldığı günden beri Ramazan ayında da açık tutmaktaydı. Ramazan boyunca açık tutulan kafeteryanın 5 gün kala kapatılması bazı vatandaşlarda şaşkınlık yarattı. Bir vatandaş kapatılma kararına, “Bunlar her yiyeni, içeni keyfinden mi yiyor sanıyor. Hastası var, yaşlısı var çocuğu var. Biz şimdi ileri mi gidiyoruz geri mi. Tutan tutar, tutmayan tutmaz. Kime ne?” diye tepki gösterdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Alparslan Türkeş Parkı Kafeteryası Bayrama 5 Gün Kala Kapatıldı haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 31
Favicon
Yorumcu-100800

Neden kapatıldı peki?

Favicon
Yorumcu-99747

Oruçla, ramazanla falan bir ilgisi yok be kardeşim. bu tür dini sebeplerden dolayı olsa devlet kendi eliyle iddia, piyango, sayısal loto, at yarışı... ve diğer kumar türlerini oynatır mı? para gelsin yeter ki, kim düşündü bu güne kadar gerisini... belli ki bu işletme kar edemedi ve kapatıldı. dindarlıktan değil yani, ötesi bir açıklama varsa buyrun siz de fikrinizi beyan ediniz.

Favicon
Yorumcu-101529

Devlet eliyle dindarlik olmaz. bu vicdan meselesidir. nasip akil ve inanç meselesidir. zorlama ve tahakkum ile olsa olsa fetö türü yapilanmalar dogar. biz bunu istemiyoruz. daha düne kadar feŤö nun icinde olanlar bafradan varsa ak partimizden ve belediyeden elini ceksin. bunlara musade etmeyelim. boyle bildikleri olanlar bunlari bimer ve cimere sikayet etmelidir. tedbir alınsin. 15 temmuz ihanetleri bir daha yasamak istemiyoruz.

Daha Fazla Yorum