ALAÇAM

Alaçamlı sporcuların büyük başarısı

 
 590
Alaçamlı sporcuların büyük başarısı
 - Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılan ’11.Uluslararası Bocce Turnuvası’nda çift bayanlar kategorisinde Merve Deniz-Semra Gencay ikilisinden oluşan Alaçamspor Bocce Takımı şampiyon oldu.
IHA

Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılan ’11.Uluslararası Bocce Turnuvası’nda çift bayanlar kategorisinde Merve Deniz-Semra Gencay ikilisinden oluşan Alaçamspor Bocce Takımı şampiyon oldu.

Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir nezaretinde 11.Uluslararası Bocce Turnuvası’nda şampiyonaya hazırlanan Alaçamsporlu sporcular Merve Deniz -Semra Gencay, çift bayanlar kategorisinde şampiyon olarak büyük gurur yaşadılar.
Antrenör Bozdemir, “Sporcularımla çok çalışarak turnuvaya iyi hazırlandık. Böyle büyük bir başarı yakalayan sporcularımı tebrik ediyorum. Bütün sporcularımla gurur duyuyorum. 17 Kasım’da Kamboçya’da yapılacak Dünya Bocce Şampiyonası’na Türk Milli Takımı ile gidecek olan sporcularım için de iyi bir hazırlık oldu. Sporcularım Alaçam ve Samsun’u en iyi şekilde temsil ettiler. Şampiyonluk hayırlı olsun” dedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Alaçamlı sporcuların büyük başarısı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0