ALAÇAM

Alaçam okullar arası futsal müsabakaları sona erdi

 
 3220
Alaçam okullar arasıfutsal müsabakaları sona erdi - Samsun’un Alaçam ilçesinde Futsal Küçük ve Yıldız Erkek İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi. Küçük erkeklerde Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu, yıldız erkeklerde ise Atatürk Ortaokulu birinci oldu.
IHA

Samsun’un Alaçam ilçesinde Futsal Küçük ve Yıldız Erkek İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi. Küçük erkeklerde Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu, yıldız erkeklerde ise Atatürk Ortaokulu birinci oldu.

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Futsal Küçük ve Yıldız Erkek İlçe Birinciliği spor salonunda oynanan maçlarla sona erdi. Oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen maçlar neticesinde küçük erkekler ilçe birincisi Karayolları Kolin Fatih Orta Okulu olurken, yıldız erkekler ilçe birinciliğini ise Atatürk Ortaokulu elde etti. İlçe birincisi olan takımlar mart ayında Samsun’da düzenlenecek olan il birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazandılar.
Dereceye giren takımların kupa ve madalyaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural tarafından verildi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Alaçam okullar arası futsal müsabakaları sona erdi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0