ALAÇAM

"Alaçam Esnafına Sahip Çık" kampanyası

 
 914
"Alaçam Esnafına Sahip Çık" kampanyası
 - Alaçam Esnaf ve Sanatkârlar Odasınca "Alaçam Esnafına Sahip Çık" kampanyası başlatıldı.
IHA

Alaçam Esnaf ve Sanatkârlar Odasınca "Alaçam Esnafına Sahip Çık" kampanyası başlatıldı.

Alaçam Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, küçük ölçekli esnafların ayakta kalmalarını sağlamak amacıyla "Alaçam Esnafına Sahip Çık" adı altında kampanya başlattıklarını söyledi.
Özyılmaz, "İlçe merkezi ve kırsal mahallerde bulunan küçük ölçekli esnafları ’Alaçam Esnafına Sahip Çık’ adlı afiş dağıtarak, Alaçam esnafımıza sahip çıkalım, cebinizde paranız olmadığında bir ihtiyacınız olduğu anda size sahip çıkan Alaçam esnafınızdır" dedi.
Vatandaşlara ve Alaçam esnafına amaçlarının farkındalık oluşturmak olduğunu söyleyen Özyılmaz, sözlerini şöyle tamamladı: “Yaptırdığımız afişlerimizi, odamıza kayıtlı yaklaşık 700 esnafımızın iş yeri girişine astırıyoruz. Ekonomik çarkın dönmesi ve küçük esnafımızın ayakta kalması için herkesi kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum" diye konuştu.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • "Alaçam Esnafına Sahip Çık" kampanyası içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-126613
07 Ağustos 2019
18:19
  • Yorumcu-126613
  • 07 Ağustos 2019
  • 18:19

Durun yahu daha uçaçağız