BAFRA

Aktekke Yolu Çilesi Sona Eriyor

 
 5739
Aktekke Yolu Çilesi Sona Eriyor - Bafra’nın Bahçeler Mahallesi ile Alpaslan Mahallesiarasındaki Aktekke Yolu olarak bilinen Ebulfeyz Elçibey Caddesi’nin yolçalışması başlıyor.
Bafra Haber

Bafra’nın Bahçeler Mahallesi ile Alpaslan Mahallesiarasındaki Aktekke Yolu olarak bilinen Ebulfeyz Elçibey Caddesi’nin yolçalışması başlıyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Aktekke yolu ihalesinin 2017 Ağustos ayında gerçekleşmesine rağmen, doğal gaz şirketinin çalışmalarını tamamlamaması sebebi ile yol çalışması başlayamadı.

Aktekke Yolu üzerindeki evsel doğal gaz çalışmasını tamamlayan doğal gaz şirketi, bir hafta içinde Bafra OSB’ye doğal gaz sağlayacak çelik hattın döşemesine başlayacak. Çelik hat döşeme çalışması yaklaşık 2 ay sürecek.

Doğal gaz çelik hattının döşenmesinden sonra ihaleyi alan şirket yol yapım çalışmasına başlayacak. Yaklaşık 1,5 kilometrelik Aktekke Yolunun beton yol çalışması da 2 ay kadar sürecek.

Yaklaşık 4 ay sonra, Bafralının Aktekke yolu çilesi sona erecek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Aktekke Yolu Çilesi Sona Eriyor içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 16
Favicon
Yorumcu-97115

Yıllardır bu yolun yapılması için için talepte bulunuyoruz. ama ne yazık ki ihmal edilmiştir. şu anda feci bir durum var. 4 ay diyorlar. her tarafı derin çukurlarla dolu. 4 aya kadar çukurları kapatın bari. çakıla toprağa bile razıyız. çok işlek bir yoldur.

Favicon
Yorumcu-97053

Şlm önce dogalgaz sırketının arkasında kim var yolukim yapar önce karayolları hangı şirket oda bellidegil bafra samsun yolu bafra yakeknt yolu yapıldıda ne oldu yayollar patlaködenegı ödendıgı halde 15 sene sonra tamamlandıbafra samsun yolunun ödenegı yapıldı yolu yapan sırket onun ustune iki yol yaptı duzce kaynaslı yolu kırkkkale yolu sız dahacokbeklersınız yolyapılsın dıye

Favicon
Yorumcu-97029

Beton yolu da kimden öğrendilerse artık :)

Cevap
Yorumcu-97048

Ali kale caddesi de beton zemin üzerine asfalt yapıldı gayet iyi oldu

Daha Fazla Yorum