ULUSAL

AK Parti Trabzon Adayları açıklanıyor

 
 138
AK Parti Trabzon Adayları açıklanıyor - Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin Trabzon Belediye Başkan adaylarını açıklıyorBUGÜN NELER OLDU?
IHA

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin Trabzon Belediye Başkan adaylarını açıklıyorBUGÜN NELER OLDU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

"Teşkilatımızın tüm mensuplarına, gece gündüz AK Parti için mücadele eden dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.Aday tanıtım toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Son 14 seçimde olduğu gibi, 31 Mart seçimlerinde de Trabzon'un kendine, asaletine yakışanı yapacağına inanıyorum. Trabzon'a her gelişimde şu muhteşem manzara emin olun ülkemizin ve milletimizin geleceği hususunda umut aşılıyor."

"Bütün Karadenizliler, demokrasi düşmanlarına korku verecek bir oy oranı ile tercihlerini AK Parti'nin gönül belediyeciliğinden yana kullanacaklarına inanıyorum. Sizlerden bu heyecanı 31 Mart gecesi sandıklar açılana kadar devam ettirmenizi bekliyorum. Trabzon'da elele, gönül gönüle verecek, her zamankinden daha çok koşturarak ve inşallah bir kez daha AK Parti'nin zaferini şehrimizin tepesinde dalgalandıracağınıza inanıyorum"

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • AK Parti Trabzon Adayları açıklanıyor içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0