BAFRA

Ak Parti Aday Adayı Serdal Sefa Kocabaş’tan Şaşırtan Karar!

 
 6119
Ak Parti Aday AdayıSerdal Sefa Kocabaş’tan Şaşırtan Karar! - AK Parti’den milletvekili aday adayı olan ancak adaygösterilmeyen Serdal Sefa Kocabaş, seçimlerde çalışmaya devam kararı aldı.
Bafra Haber

AK Parti’den milletvekili aday adayı olan ancak adaygösterilmeyen Serdal Sefa Kocabaş, seçimlerde çalışmaya devam kararı aldı.

Aday adaylarının büyük bölümünün hatta seçilemeyecek yerden listeye konulan adayların seçim çalışmalarına katılmadığı ya da pasif davrandığı göz önüne alınınca Kocabaş'ın çalışmaya devam kararı dikkat çekti. 

Damsan Makine Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, “Milletvekili adaylarımızın Samsun’umuza, bölgemize ve vatanımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Kocabaş, “AK Parti’mizin 27. dönem milletvekili genel seçimi için hazırlanan aday listesinin yüksek seçim kuruluna verilmesiyle birlikte Samsun ilimizin adayları da belli oldu. Tüm adaylarımıza çıkmış oldukları maneviyat dolu bir yolda başarılar dilerken, bu yolda da onları yalnız bırakmayacağımı belirtir, beraber o yollarda yürüyeceğimize, ıslanacağımıza, yorulacağımıza ve sonunda başaracağımıza söz veriyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !