SAMSUN

Adalet Bakanı Tunç, Şehit Başsavcı Murat Uzun’un ailesini ziyaret etti

 
 380
Adalet Bakanı Tunç, Şehit BaşsavcıMurat Uzun’un ailesini ziyaret etti - Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Başsavcı Murat Uzun’un Samsun’da ikamet eden ailesini ziyaret etti.
İhlas Haber Ajansı

 |  - Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Başsavcı Murat Uzun’un Samsun’da ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Adalet Spor Oyunları’na katılmak üzere geldiği Samsun’da, Tunceli’nin Ovacık İlçe Cumhuriyet Başsavcısı olarak görevini ifa ederken 2012 yılında bölücü terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit olan Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun’un Samsun’un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi’ndeki eşi Cihan Uzun ile babası Hamit Uzun ve annesi Ayşe Uzun’u evlerinde ziyaret etti. Ziyarete Samsun Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Ersan Aksu, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ve şehit Başsavcının kardeşleri Ramazan, Zafer, Ercan Uzun ve Hülya Uzun Yiğit hazır bulundu.
Şehidin annesi ve babası Bakan Tunç’a kahve ikramında bulunurken, Ayşe Tunç’un elini öperek şehit ailesiyle bir süre sohbet eden Bakan Tunç evden ayrıldı. Bakan Yılmaz Tunç’a mahallede bulunan çocuklarda büyük ilgi gösterdi. Bakan Tunç çocuklarla sohbet edip daha sonra mahalleden ayrıldı.
  • BafraHaber Yorum
  • Adalet Bakanı Tunç, Şehit Başsavcı Murat Uzun’un ailesini ziyaret etti içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0