BAFRA

29 Ekim İlkokulunda Haydi Babalar Okula Projesi

 
 2318
29 Ekim İlkokulunda Haydi Babalar Okula Projesi - Bafra 29 Ekim İlkokulunda “Haydi Babalar Okula” Projesi Kapsamında yürütülen Baba Destek Eğitimi Kursu, 11 Hafta sonunda sona erdi.
Bafra Haber

Bafra 29 Ekim İlkokulunda “Haydi Babalar Okula” Projesi Kapsamında yürütülen Baba Destek Eğitimi Kursu, 11 Hafta sonunda sona erdi.

Proje ve kursa katılan Katılımcı Babalar 11 hafta boyunca iletişim, Etkin dinleme, Kendini ifade etme, Olumlu davranış geliştirme ve çocukların gelişim alanlarına yönelik tutum ve davranış geliştirme konusunda uygulamalı olarak eğitim aldılar.

“Haydi Babalar Okula” Projesi nin, 2. dönemde de kaldığı yerden devam edeceği açıklandı.

Proje ile babaların iletişim, etkin dinleme, kendini ifade etme, olumlu davranış geliştirme ve çocukların gelişim alanlarına yönelik tutum ve davranış geliştirme gibi çeşitli eğitici konularda daha da bilinçli ve aydınlanması amaçlanıyor.

Okul Müdürü Hacı Ön, kursa iştirak eden babalara teşekkür edip, okulun 2. Kanaat Döneminde de aynı katılım ve ilgiyi beklediklerini belirtti.

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • 29 Ekim İlkokulunda Haydi Babalar Okula Projesi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-113501
31 Ocak 2019
12:03
  • Yorumcu-113501
  • 31 Ocak 2019
  • 12:03

Çok güzel bir proje keşke bütün anne babalar bu eğitimi almış olsalar üstelik ücretsiz sadece zaman ayırmak lazım. doğru bildiğiniz bir çok şeyin yanlış olduğunu göreceksiniz.