BAFRA

2019 Yks’de Bafra Açı Okullarından Türkiye Derecesi 

 
 2299
2019 Yks’de BafraAçı Okullarından Türkiye Derecesi  - Tanıtımdır - Haziran’da düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) açıklanan sonuçlara göre 2019 YKS’ de Türkiye derecesi Açı Okullarından çıktı. 
Bafra Haber

Tanıtımdır - Haziran’da düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) açıklanan sonuçlara göre 2019 YKS’ de Türkiye derecesi Açı Okullarından çıktı. 

Açı Okulları öğrencileri özverili çalışmaları sonucunda büyük başarıya imza attı. 

TÜRKİYE 553.SÜ

İLK 1000’ de 3 kişi

İLK 5000’ de 13 Kişi

İLK 10000’ de 28 Kişi

İLK 20000’ de 51 Kişi

İLK 50000’ de 84 Kişi


Bafra Açı Okulları Sınav Başarıları hakkında şunları söyledi: 

Öğrencilerimizin ders başarılarının artması ve girecekleri sınavlarda daha başarılı olabilmeleri için öğrencilerimizle görüşmeler yaparak kişiye özel çalışma programı hazırlanmaktadır. Öğrencilerimiz yıl boyu liseye geçiş sınavına yönelik Haftalık Kontrol sınavlarına (HKS) katılıyor. Deneme sınavlarıyla düzenli olarak hazırlık sınavına giren öğrencilerin eksikleri tespit edilerek, sonuca göre hemen etüt, dikkat ya da rehberlik çalışması yapılıyor. Yıl boyunca yapılan deneme sınavlarında öğrencilerin sorumlu olduğu kazanımlardan sorular sorularak öğrencinin konuyu tekrar edip etmediği, uzun süreli hafızaya kodlayıp kodlamadığı, konular arasındaki sarmal geçiş becerisi kontrol ediliyor.