BAFRA

2019 Lgs’de Bafra 2.si Ve 3.sü Açı Okullarından

 
 1197
2019 Lgs’de Bafra 2.si Ve 3.sü Açı Okullarından - Tanıtımdır- Haziran’da düzenlenen Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) açıklanan sonuçlara göre 2019 LGS’de Bafra 2.si ve 3.sü Açı Okullarından çıktı. 
Bafra Haber

Tanıtımdır- Haziran’da düzenlenen Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) açıklanan sonuçlara göre 2019 LGS’de Bafra 2.si ve 3.sü Açı Okullarından çıktı. 

Açı Okulları öğrencisi neredeyse tüm sorulara doğru cevap vererek büyük başarıya imza attı.  Açı okullarını tercih eden her iki öğrenciden biri fen lisesi kazandı...

Bafra Açı Okulları, başarının sırrı hakkında şunları söyledi: Öğrencilerimizin ders başarılarının artması ve girecekleri sınavlarda daha başarılı olabilmeleri için öğrencilerimizle görüşmeler yaparak kişiye özel çalışma programı hazırlanmaktadır. Öğrencilerimiz yıl boyu liseye geçiş sınavına yönelik Haftalık Kontrol sınavlarına (HKS) katılıyor. Deneme sınavlarıyla düzenli olarak hazırlık sınavına giren öğrencilerin eksikleri tespit edilerek, sonuca göre hemen etüt, dikkat ya da rehberlik çalışması yapılıyor. Yıl boyunca yapılan deneme sınavlarında öğrencilerin sorumlu olduğu kazanımlardan sorular sorularak öğrencinin konuyu tekrar edip etmediği, uzun süreli hafızaya kodlayıp kodlamadığı, konular arasındaki sarmal geçiş becerisi kontrol ediliyor.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • 2019 Lgs’de Bafra 2.si Ve 3.sü Açı Okullarından içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0