BAFRA

1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız: Taraftarlar Merak Etmesin, Bal Lig’i İçin Hazırız

 
 1625
1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız:Taraftarlar Merak Etmesin, Bal Lig’i İçin Hazırız - Samsun Bölgesi Süper Amatör ligi ekiplerinden 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız 2018-2019 Süper Amatör ligi öncesi önemli açıklamalarda bulundu.
Bafra Haber

Samsun Bölgesi Süper Amatör ligi ekiplerinden 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız 2018-2019 Süper Amatör ligi öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Fatih Yıldız’ın açıklamasından satır başları:

Bu Yıl ki Hedef Şampiyonluk Olduğu İçin Kadromuzu Yeniledik

Bu yıl kadromuzda geçen sezondan sadece Kader ve Erdal kardeşimizi tuttuk. Şu ana kadar kadromuza 8-10 yeni deneyimli, tecrübeli genç yetenekli futbolcuları kadromuza kattık. Onlardan bu sezon için teknik kadro ve ilçe olarak çok şeyler bekliyoruz. Futbolcularımıza güvenimiz tam, inşallah bu yıl yüzümüzü kara çıkarmayacaklar. Önce kendilerini mahcup etmeyecekler, sonrada bizleri.

"Bal Ligi’nden ve 2.Lig’den Futbolcu kardeşimizi Kadromuza katmak istiyoruz."

25 Ağustos’ta başlayacak olan Kampa kadar transferi noktalayıp kadromuzu oluşturacağız. Kampa, transfer ettiğimiz 12 futbolcu hariç, 10 tane daha futbolcu davet edip deneyeceğiz. Faydalı olacakları kadromuza katacağız.

Kadromuzda 4 futbolcudan 3’ü Bal Ligi’nde oynamış diğeri ise sürpriz transfer ile 2. Lig’den olacak. Özellikle Teknik Direktörümüz Mahmut Topal'ın transfer raporunda stoper, ofansif çok yönlü orta saha, santrafor ve tecrübeli bir kaleciyi transfer ederek 25 Ağustos’ta yapılacak kampa yetiştirmek istiyoruz.

Bu transferleri nokta transferler olarak görüyoruz ve bunlardan birisi de yabancı kökenli bir futbolcu. Onlarla ön görüşme yaptık verebileceğimiz olan para miktarını onlara ilettik. Şimdi ise onlardan cevap bekliyoruz. Eğer bir aksilik olursa, B planımızı harekete geçireceğiz.

"Taraftarlar Merak Etmesin"

Biliyoruz ki taraftarlarımız, futbol takımımızın güç olarak 12. adamı. Geçen sezon deplasman olsun iç saha olsun takımımızı yalnız bırakmayarak onlara destekleriyle büyük güç verdiler. 

"Bütçemize Göre Transferler gerçekleştirdik"

Bütçemizi ve boyumuzu aşmadan futbolcu transferi yaptık. Yaptığımız transferlere fahiş paralar vermedik. Anlaştığımız futbolculara gücümüzün yettiği kadar para miktarını belirterek anlaşma sağladık. Yani yüksek rakam hiçbir zaman söylemedik, çünkü transfer edilen futbolcular arasında haksızlık yapmadan dengeyi kurmaya çalıştık. 

"Bal Lig’i için hazırız"

Artık şehir ve takım olarak bizler bu sene Bal Lig’i için hazırız. Biliyoruz kolay olmayacak, ligde zor karşılaşmalar bizi bekliyor. Bunun farkındayız o yüzdendir ki kadromuzu Teknik Direktörümüzün transfer raporu doğrultusunda Şampiyon olacak şekilde şekillendirmeye çalışıyoruz.                           

"Çilek Transferi Gerçekleştirebiliriz."

Geçen sene kadromuzda 2 yabancı kökenli futbolcumuz vardı. Bu yıl da acele etmeden görüştüğümüz futbolcular oldu. Ama dediğim gibi yabancı futbolcu konusunda acele etmeden yanlış yapmadan ince eleyip sık dokuyarak futbolcu bakıyoruz. Futbol takımımıza faydalı olacak, takım arkadaşlarıyla uyum sorunu yaşamayacak, bütçemize uygun ofansif yönü yüksek futbolcuları kadromuza katmak istiyoruz. 

"Takımımızı Oluşturmakta Yardımcı Olanlara Teşekkürler"

2018-2019 Futbol sezonunda Şampiyonluk için güçlü kadro oluşturmamızda yardımcı olan gerek ilçe dışında ve içinde değerli Bafralı İş adamları ile Esnaflara yönetimim adına çokteşekkür ediyorum. Onlarda artık 1930 Bafraspor'un yeri buralar değil, hakettiği yer profesyonel lig tabi ki diyorlar. Önce bölgesel lige daha sonra hak ettiği yere gelecek. Onların bu desteklerini kara çıkarmamak için teknik heyet ve yönetimdeki değerli arkadaşlarımızla gece gündüz hata yapmadan çalışıyoruz.

#1930-bafraspor0#' a transfer çalışmaları ve takımıza destek ziyaretleri yaparken yeni oluşturmuş olduğumuz yönetimimizdeki arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Tatbikî maçlar oynanmadan kazanılmaz. 1930 Bafraspor olarak transfer yaparken başta Samsun Atakum Belediyespor, Termespor, Samsun Yolspor, VezirköprüBelediyespor olmak üzere diğer takımlar da boş durmayarak transfer yaparak kadrolarını oluşturuyorlar.

2018-2019 Süper Amatör Ligi karşılaşmaları bu sene çetin mücadelelere sahne olacak. Hak eden Bölgesel Lig’e çıkacak. Kampa girecek olan tüm Süper Amatör ligi takımlarına şimdiden başarılar diliyorum. 2018-2019 Futbol Sezonu hayırlı olsun. Kazasız belasız ve sakatlık olmayan bir lig olmasını diliyorum.


 • BafraHaber Yorum
 • 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız: Taraftarlar Merak Etmesin, Bal Lig’i İçin Hazırız içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 3
User defaultYorumcu-100266
10 Ağustos 2018
21:08
 • Yorumcu-100266
 • 10 Ağustos 2018
 • 21:08

Ali ihsan abı burdakı yorumlar önemli gerçı bazen yayınlamıyorsun. bafra haberın güçü bilemem bizim bahçeler sayın muhtara yazdığım yazılardan sonra asfaltta kavuştuk. yoksa cimer bimer başkan'la görüşme hiç biri etkılı olmamıştı.

Cevap
 • Yorumcu-104536
 • 12 Ağustos 2018
 • 02:47

Bu adamdan bu kadar sikayetciyseniz vermeyin oy

User defaultYorumcu-103114
11 Ağustos 2018
11:58
 • Yorumcu-103114
 • 11 Ağustos 2018
 • 11:58

Ben bu adamın başarılarına şahit oldum. muhtemelen bunu da başaracaktır...

User defaultYorumcu-100976
10 Ağustos 2018
17:24
 • Yorumcu-100976
 • 10 Ağustos 2018
 • 17:24

Bizim muhtarlar o kadar yogun kı su mu basmış. mahellede bırşey mı olmuş haberı yok. eskıden mahallede cenaza olsa önce muhtar gelırdı. emeklı ınsanlardı mütavazı ıdıler. sayın cumhurbaşkanı sızlerı toplarak işinizin önemlı oldugunu gösterdı. ama muhtarlar muhtarlıgı unutdu. muhtar mahallelını sızı merak edıyor.

Cevap
 • Yorumcu-104500
 • 10 Ağustos 2018
 • 19:00

İsmini yazsaydında ona göre yorum yapsaydın sen rahat ol herşeyden haberimiz var muhalif olmak için muhaliflik yapma