BAFRA

1930 Bafraspor, Havza Belediyespor Maçına Hazırlanıyor

 
 1790
1930 Bafraspor, HavzaBelediyespor Maçına Hazırlanıyor - 1930 Bafraspor, Samsun Süper Amatör Lig’i 26. Haftasındaevinde oynayacağı Havza Belediyespor hazırlıklarına devam etti.
Bafra Haber

1930 Bafraspor, Samsun Süper Amatör Lig’i 26. Haftasındaevinde oynayacağı Havza Belediyespor hazırlıklarına devam etti.

1930 Bafraspor tesislerinde, Teknik Direktör Mahmut Topal gözetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri ve dayanıklılık antrenmanı ile devam etti. Antrenman sonrasında Teknik Direktör Mahmut Topal’ın 1930 Bafraspor’un golcüsü Nimo’yla yakından ilgilendiği gözlendi.

Antrenmanda hafif sakatlıkları bulunan Erdal ve Efkan düz koşu çalışması yaptı.

1930 Bafraspor Teknik Direktörü Mahmut Topal yaptığı açıklamada, Takımının enerjisinin ve neşesinin yerinde olduğunu belirtti. Topal, Pazar günü Havza’yı da yendikten sonra,  Play-out’ta Terme’yi zorlanmadan yeneceklerini ve sonunda ipi göğüsleyenin kendileri olacağını söyledi. 1930 Bafraspor, Havza Belediyespor hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • 1930 Bafraspor, Havza Belediyespor Maçına Hazırlanıyor haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Yorum Cevaplama Modülümüz AKTİF EDİLMİŞTİR
Favicon
Yorumcu-98176

Pazar günü havza’yı da yendikten sonra, play-out’ta terme’yi zorlanmadan yeneceklerini...... temenat mı var.

Favicon
Yorumcu-98378

Bu play out nedir bi açıklama yapılsın yada biz mi yanlış biliyoruz. play out ligden düşecek takımların aralarında oynadıkları maca deniyor. yükselmeye oynayanlar play off oynuyor.

Favicon
Yorumcu-98176

Okudugum bır habere göre bafra-19 mayıs macı sahadan atılanlar. gazetecı , saglıkçı..... bu nedır ? futbol tuhaf bizde futbolu yasaklamak lazım... avruda rakıp güzel gol atınca bütün herkes alkış yapıyor. bizim 4 büyükler borcu devlet burcu gibi samsunsporda borç dağ gibi para bulunuyor. sadece sporcu ödemesi yapılmış. burç artarak devam edıyor. her yönetım yaptıgı burcu kendı ödemeliki 2 tl lık adama 5 tl vermesin.