BAFRA

1930 Bafraspor’dan Destekçilere Karakalem Portre 

 
 751
1930 Bafraspor’dan Destekçilere Karakalem Portre  - Samsun Bölgesi Süper Amatör Ligi Ekiplerinden 1930 Bafraspor’a maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyenlere karakalem portre hediye edildi.
Bafra Haber

Samsun Bölgesi Süper Amatör Ligi Ekiplerinden 1930 Bafraspor’a maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyenlere karakalem portre hediye edildi.

1930 Bafraspor Genel Kaptanı Mehmet Kurt, “Bize maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen değerli iş adamlarımıza ufak bir hediyemiz olan Karakalemle yapılmış olan Portre tablo resimlerini kendilerine takdim ettik. Takımımızın yanında olan ama İstanbul'da iş hayatlarını devam ettiren başta Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı, Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Kaya Aşcı ve İstanbul'da Tekstille uğraşan iş adamı Ahmet Kocabaş'a çok değerli katkılarından dolayı hatıra olması amacı ile karakalem portre hediye takdim ettik.

H. Kaya Aşcı ise “Bizler İstanbul'daki  Bafralı İş adamları olarak her zaman 1930 Bafrasporumuzun maddi ve manevi olarak yanlarında olduk. Bundan sonra da elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Bizim kalbimizin yarısı İstanbul yarısı da  Bafra'da atıyor. Ama artık onları Süper Amatör Liginde değil, sırasıyla Bölgesel Bal Ligi daha sonra Profesyonel ligde yer almasını istiyoruz.” dedi. 

Haber: Ebubekir Yılmaz

  • BafraHaber Yorum
  • 1930 Bafraspor’dan Destekçilere Karakalem Portre  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-100266
30 Temmuz 2018
22:02
  • Yorumcu-100266
  • 30 Temmuz 2018
  • 22:02

Altyapısı olmayan hıç bır oluşum. başarıya gıdemez. bafranın yeteneklı çoçuklarına samsun'a servısle antıranmana gıdıyor. siz bu oyunculara sahıp çıkmayın üretmeyın. transferle şampıyonluk hayallerı kurun . almanın sonu yok. fb gs bjk bile altyapıya döndü