SAMSUN

19 Mayıs’ta “Güvenli Okul ve Güvenli Eğitim" semineri

 
 1179
19 Mayıs’ta “Güvenli Okulve Güvenli Eğitim" semineri - Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde “Güvenli Okul ve Güvenli Eğitim" semineri düzenlendi.
IHA

Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde “Güvenli Okul ve Güvenli Eğitim" semineri düzenlendi.

19 Mayıs İlçe Kaymakamlığı tarafından İlçe Müftülüğü Konferans Salonunda düzenlenen seminerde konuşan 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, ”Eğitim ve öğretim bizim için bir motivasyon kaynağıdır. Öğrenciyi okulda gördüğümüz zaman cıvıl cıvıl açıkçası çok seviniyoruz. Öğrencinin güzündeki pırıltı gülümsemesi bize ayrı bir heyecan katıyor. ‘Güvenli Okul ve Güvenli Eğitim’ kapsamında gençlerimizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi için herkesin mücadele etmesi gerekir. Bu konuda Uyuşturucu ve zararları, güvenli internet kullanımı, çocuğa güvenli yaklaşım şekilleri ve ülkemizde son zamanlarda yaygınlaşan ve son derece önem arz eden bu konularla mücadele hakkında değerli öğretmenlerimize muhtarlarımıza okul müdürlerine bilgilendirme yapmak istedik. Ülkemizin geleceğine değer katacak olan çocuk ve gençlerimize başarılar dileriz" dedi.
İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdullah Tekelier tarafından çeşitli konularda bilgilendirme yapıldı. Seminere muhtarlar, okul müdürleri ile okul aile birliği başkanları katıldı.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • 19 Mayıs’ta “Güvenli Okul ve Güvenli Eğitim" semineri içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0