BAFRA

1 Sokak 2 İşgal

   |   
 2100
1 Sokak 2 İşgal - Bafra Nuri İbrahim Camisinin bulunduğu sokaktaki genişleyen kaldırımlar, bazı esnaflar için satılacak malların konulacağı vitrin, bazı şoförler için ise otopark.
Bafra Haber

Bafra Nuri İbrahim Camisinin bulunduğu sokaktaki genişleyen kaldırımlar, bazı esnaflar için satılacak malların konulacağı vitrin, bazı şoförler için ise otopark.

Sorumlu bir vatandaş aynı anda iki sorunu da fotoğraflayarak Bafra Haber’e gönderdi.

Fotoğrafın birinde otomobil kaldırıma park etmiş vaziyette. İlginç olan ise polisin bir şey yapmaması. Fotoğraflayan şahsın iddiasına göre, polis kaldırıma park eden aracın yanına geldi ancak herhangi bir işlem yapmadı.

Diğer fotoğrafta ise esnafın kaldırım işgali görünmekte. Kaldırımın yarısını işgal eden esnafın, bazı noktalarda ise daha fazlasını işgal ettiği görüldü.

Bafra’da gördüğünüz kentsel sorunları fotoğraflayıp gönderin, biz yayımlayalım.

0 538 515 75 75

Haberlerimize aşağıdaki emojiler ile tepki gösterebilir
ya da yeni yorum bölümümüzden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • 1 Sokak 2 İşgal haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 26
Favicon
Yorumcu-94021

Bence kimsenin değil belediyenin suçu..zabıtaya şikayet ediyorsun .kibarca tamam hanfendi diyorlar.gelen giden yok..bafradaki çarpık düzen hiç bir yerde yok..araçların park edeceği yerde sergi arabası yada esnafın dubaları..bafraya yol yapmak kadar estetik güzelliğede çok ihtiyaç var...hee şunuda hatırlatim..eyy belediyee..o çarşı camii aralığına yaptığınız betonun işçilik rezilliği nedir..bir mühendisinizmi yoktu..bakıpta bu ne rezil işçilik dicek...yoksa atayalım bir mühendis...yazııııkkk..hemde çookk..hatta utanç verici..

Favicon
Yorumcu-94013

Erinmedim teker teker fotograf çektim. elimde 100e yakın kaldırım ve engelli geçiş bölümünü işgal etmiş plakalarıyla beraber resim var. bunların hepsini gerekli yerlere bildireceğim. ve her sabah çekmeye de devam edeceğim. kaldırımların kimsenin tekeli olmadığını herkes görecek!

Favicon
Yorumcu-93995

Otariter ve siyasi düşünceyi kafasından atmış bir yöneticiye ihtiyaç var arkadaş doğrusunu yazmış işin içinde siyaset ve kabadayılık var kimse görevini hakkıyla yapamaz

Daha Fazla Yorum