SİYASET

Haber Kaynağı: Bafra Haber

Güncelleme: 19 Kasım 2012 Pazartesi 19:19:27

Bu Yazı Kişi Tarafından Okundu | 1 Defa Yorumlandı
.

Ak Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır Ak parti Bafra ilçe teşkilatını ziyaret etti.


Samsun`un 19 Mayıs ilçesi üzerinden Kızılırmak Deltası kuş cennetine ve ardından Bafra`yı ziyaret eden Ak Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır Ak Parti Bafra ilçe başkanlığındaki konuşmasında Bafra`nın Kızılırmak deltası turizm değerlerini, tarım potansiyellerini ve tarihi yerleri ile ilgili yapmış olduğu gözlemleri dile getirdi.

BAFRA ÜRETTİĞİ ÜRÜNÜ İŞLEYEREK DE SATABİLİR.

Bafra ovasının Karadeniz`i doyurduğunu belirten Ak Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, “Tarım alanında 17 ilçede toplantı yaptık. Bafra`daki üretici kadar problemlerine sahip çıkan ve bu yönden tarımda ilerlemiş başka bir ilçemiz yok. Bafra`nın ürünlerinin aranır hale gelmesi ve markalaşması için çalışmamız gerekiyor. Bafra ürünleri sadece üretmekle değil işleyerek de satabilir. Son dönemlerde tarıma verilen destekler gerçekten memnun edici düzeyde bu durumda üreticinin birlik olarak daha gayretli çalışması gerekiyor.`dedi

SİYASET UZLAŞI SANATIDIR.

Bir anda 700 kişinin açlık grevine başlamayacağını belirten Bakır, “açlık grevlerine başlayanlara sormak lazım ne için başlıyorsunuz diye bu grevi yapan kişiler sadece siyasi görüşleri için hapsedilmediler. Terör örgütü ile işbirliği yaptıkları ve terör örgütüne mensup oldukları için hapsedildiler. Siyaset bir uzlaşı sanatıdır. Siyaseti bilmedikleri için bu tür yöntemlere başvuruyorlar.`dedi. Sözlerine devam eden Bakır, “Gittiğim şehit cenazelerinde hiçbir şehit ailesi bana benim çocuğumu Kürtler öldürdü şeklinde bir şey söylemedi. Ve söylemeyecekte. Bizim birliğimizi dirliğimiz kimse bozamayacak ve Türkiye`yi kimse bölemeyecek` dedi.

Haber: Emre Şahinol
Kapat
Kapat

Gazeteci bilgi ve haber alma, yorum yapma ve elestirme özgürlüklerini ne pahasina olursa olsun savunur.

BAFRA YAZARLAR

Bütün Yazarlar