GÜNDEM

Güncelleme: 06 Haziran 2012 Çarşamba 09:21:34

Bu Yazı Kişi Tarafından Okundu | 19 Defa Yorumlandı
.

Köpekten Kaçarken Medibafra mevkiinde bulunan esnafın cam Çerçevesinden içeri girdi.


Üniversite öğrencisi genç köpekten kaçarken korkuya kapılarak bir işyerinden camları kırarak içeri girdi.
Olay dün gece saat 23.45 sıralarında Medibafra Hastanesi mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Nazmi Umut Erol isimli üniversite öğrencisi genç arkadaşları ile dışarıda vakit geçirdikten sonra evine doğru giderken bir inşaattan çıkan köpeklerin saldırısına uğradı. Korku ve panik ile köpeklerden kaçan genç bir işyerinin camını kırarak içeri girdi.

Cam kırıkları sonucu boynundan ve bacağından yaralanan genç yaşadıklarını şöyle anlattı: “Arkadaşlarımla vakit geçirdikten sonra eve doğru giderken medibafra mevkiinde bulunan inşaattan çıkan köpekler bana saldırmaya başladı. Köpeklerden kaçarken korku ve panikle aynı istikamette bulunan esnafın cam çerçevesinden içeri girdim. Çarpmanın etkisiyle boynuma ve bacağıma cam parçaları saplandı. Olay yerinde kendimi gördüğümde boynumun kanadığını fark ettim ve hemen yakınımda olan Medibafra hastanesine gittim.”
Başıboş köpeklerin kendisini canından edeceğini ifade eden üniversite öğrencisi genç bu işin peşini bırakmayacağını ve belediyeden şikâyetçi olacağını söyledi. Boynundan ve bacağından yaralanan Nazmi Umut Erol daha sonra ameliyata alındı. Sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi.


 
             
Kapat
Kapat

Gazeteci bilgi ve haber alma, yorum yapma ve elestirme özgürlüklerini ne pahasina olursa olsun savunur.

BAFRA YAZARLAR

Bütün Yazarlar